Kameralny i klimatyczny Hotel nad morzem.

 

Hotel 77*** jest nowoczesnym obiektem położonym w malowniczej miejscowości Chałupy. Usytuowany jest w jednym z najwęższych odcinków Półwyspu Helskiego – 50m od szerokiej, piaszczystej plaży i 30m od brzegu Zatoki Puckiej.

Hotel 77 *** to kameralny i elegancki hotel z wymarzoną lokalizacją.

Wymarzona lokalizacja to dla nas: czyste powietrze, rozprzestrzeniający się widok na zatokę, 50 m. do szerokiej plaży, bardzo drobny piasek masujący stopy, zapach lasów sosnowych, trasy rowerowe i najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych.

 

 

 

Pragniemy być dopełnieniem tego miejsca dlatego przygotowaliśmy dla Państwa 13 pokoi zaprojektowanych w nowoczesnym stylu z dopracowaniem szczegółów, a wszystko z myślą o Państwa komforcie. Nasz Hotel 77 stwarza idealne warunki nie tylko na wakacyjny odpoczynek, weekendowy wypad nad morze, ale również do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu 77.

 

 

Bez względu na to, czy jest to urlop nad morzem, romantyczny weekend we dwoje czy krótki pobyt biznesowy, nasz personel zadba o to, abyś poczuł się po prostu wyjątkowo.

Piękne widoki, jedna z najładniejszych plaż w Polsce, 40 km tras
rowerowych, rodzinna atmosfera i ciepłe wnętrze, to tylko kilka
kolejnych powodów dlaczego Goście do nas powracają.

Zapraszamy do Hotel 77***, gdzie doświadczą Państwo niezapomnianych chwil.