Zarezerwuj wczasy

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą wczasową

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent w wyjątkowej oprawie?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą voucherów. Dlaczego Hotel 77? Kameralny charakter, wyjątkowa lokalizacja (30 m. od Zatoki Puckiej i 80 m. od Morza Bałtyckiego), wykwalifikowany personel i indywidualne podejście – to tylko kilka z powodów, dla których nasi goście decydują się przy wybieraniu hotelu dla siebie.

Vouchery pobytowe

Vouchery pobytowe to idealny prezent na wszelkiego rodzaju jubileusze, urodziny, podziękowania i okazje wymagające wyjątkowej oprawy. Zaplanuj z nami idealny wypoczynek dla bliskiej Ci osoby.

Vouchery do restauracji

Restauracja 77 zaprasza wszystkich gości oczekujących czegoś więcej niż tylko znakomitego jedzenia. Widok na spokojne wody Zatoki Puckiej, ciepłe wnętrze i blask rozpalonego kominka stanowią idealną otoczkę dla spotkań rodzinnych, romantycznych kolacji, urodzin, małych wesel i imprez firmowych.

w 2020 roku ponownie dołączyliśmy do grona 100 Najlepszych Restauracji w Polsce!
Sprawdź nas na http://poland100bestrestaurants.pl/

Terminy turnusów zostały wyznaczone na następujące okresy

Vouchery SPA

Cała strefa SPA na wyłączność? A może pakiet indywidualnie dostosowanych masaży? Wszystko to możesz sprezentować nabywając nasz Voucher SPA. Podaruj komuś chwilę relaksu od miejskiego zgiełku i codziennego stresu.