Aktualności

Złap oddech i nabierz energii w ostatnich promieniach słońca!

Późne lato to piękny okres, przyroda w pełni swej okazałości koi jeszcze zmysły zanim zacznie przygotowywać się do jesiennej słoty. Ciepłe dni przeplatają coraz częściej zimne podmuchy wiatru.

Na wybrzeżu uspokaja się rytm życia po wakacyjnym szalonym biegu i jest to moment gdzie można się zrelaksować i zebrać myśli. Do tych chwil będziemy tęsknić już w listopadzie kiedy hotele w Chałupach, na Helu, czy we Władysławowie,  zaczną przysypiać w deszczowe szare dni. Dlatego nie ma na co czekać tylko trzeba wykorzystać okazje i powakacyjne promocje! Proponujemy również wiele ofert specjalnych takich jak Pakiet Rowerowy, Romantyczny pobyt dla Dwojga, ponieważ teraz możemy naprawdę dopieścić każdego z naszych Gości. Bogata oferta, bardzo indywidualne podejście i szeroka gama atrakcji powita każdego amatora wypoczynku.

Pobliskie ścieżki rowerowe czekają ze swoimi urokliwymi zakątkami, ławeczką z widokiem na zatokę i łodzie rybackie, a wystarczy zjechać kawałek i zobaczyć pozostałości po desperackiej obronie półwyspu we wrześniu 1939, które tak łatwo ominąć jadąc samochodem.

Ciekawym punktem wycieczki jest również port w Jastarni i w Kuźnicy gdzie można zabrać się w rejs, na połów, dla laika i doświadczonego łowcy morskich skarbów. Miłośników wędrówek zaprosi nadmorski leśny szlak bądź plaża na której o tej porze roku znaleźć można bursztyn.

Jeżeli chcesz spędzić piękne chwile ze swoją połówką ugościmy pokojem z niepowtarzalnym widokiem na zatokę, śniadaniem do łóżka, strefą SPA na wyłączność z jacuzzi, dwoma saunami, podamy tam świeże owoce w czekoladzie i Prosecco aby te chwile były niezapomniane.

Sprawdźcie koniecznie Menu i specjały sezonowe na Facebooku w profilu restauracji, ślinka cieknie od samego patrzenia gdyż nasz szef kuchni jak zwykle przygotował coś pysznego dla każdego!

 

W tym wyjątkowym okresie pomożemy Państwu zrelaksować się i naładować baterie zanim dni staną się szare i krótkie, ostatnie chwile by wsiąść na rower i złapać ostatnie tchnienie wakacji więc Zapraszamy!