Aktualności

Hotel na Helu

Wybierz hotel na helu i odpocznij w jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w Polsce. Kameralny i klimatyczny Hotel 77 – właśnie tego potrzebujesz.

Hotele na helu charakteryzują się dużym obłożeniem w okresie letnim, a przyczyną tego jest… piękno i unikalność otaczającej przyrody. Można opalać się na delikatnym i nagrzanym piasku nad zatoką, a chwilę potem skakać we wzburzonych falach otwartego morza. Czyste powietrze, piękny zapach lasu sosnowego i liczne trasy rowerowe to tylko niektóre z atutów naszego hotel hel. To miejsce jest też kolebką sportów wodnych, których fani zjeżdżają się z całej Polski i nie tylko.

Półwysep helski

Półwysep helski jest jednym z najszybciej rozwijających się turystycznie obszarów. Niecałe 10 lat temu gmina Hel zajęła drugie miejsce w rankingu Curulis w kategorii „gminy turystyczne o najwyższych zmianach w potencjale finansowym w latach 2010–2013”. Dzięki temu cały czas przybywa atrakcji, a hotele hel są bardzo dobrze przygotowane na spełnienie potrzeb swoich Gości.

Jedną z najbardziej znanych i wartych zobaczenia atrakcji jest Fokarium w Helu, które stanowi część placówki naukowo-badawczej i jest nie lada atrakcją dla dzieci i dorosłych. Głównym jej celem jest trwałe zabezpieczenie gatunku fok przed wyginięciem. Pomimo tego szczytnego celu, foki zamieszkujące fokarium nie mają łatwego życia. Popularna foka Krystyna, znana z ucieczki z fokarium w 2000 roku, zmarła w maju 2001 na skutek połknięcia 693 monet, wrzucanych do wody przez turystów. To bardzo dużo, prawda? Hotele na helu zachęcają do świadomego i odpowiedzialnego korzystania z lokalnych atrakcji.

Inną, polecaną przez nasz hotel hel atrakcją, jest Ulica Wiejska w Helu. Jest to deptak o długości 900 metrów w samym centrum Helu. Samochody praktycznie nie mają tam wstępu, dzięki czemu rodziny z dziećmi mogą bezpiecznie poruszać się po niej. Jednocześnie ulica nadaje miejscu niepowtarzalnego uroku. Można kupić tam pamiątki, czy też zjeść obiad. Bez wątpienia jest to miejsce, które powinno się zobaczyć.

Bałtyk i jego piękno

Wolisz zwiedzić Hel z innej strony? Może pod wodą? Bałtyk kryje wiele wraków statków, które czekają na ich odkrycie. Hel jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z nurkowaniem. Jednocześnie można też wybrać bardziej wymagające rejony, które zadowolą nawet doświadczonych nurków. Przygoda czeka!

Dla żądnych sportowej adrenaliny nasz hotel hel przygotował takie atrakcje jak: paintball, zorbing, spadochron holowany, terenowe auta i oczywiście windsurfing oraz kitesurfing, które uprawiają zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeżeli chcesz spędzić urlop aktywnie to z pewnością uda Ci się to z nami. Każdą atrakcję przygotujemy tak, aby spełniła 100% Twoich oczekiwań.

Hotele na helu znajdują się w doskonałym miejscu do wypoczynku. Nasz hotel 77 to kameralny i klimatyczny hotel nad morzem, który zaspokoi Twoje potrzeby niezależnie od tego, czy jest to urlop nad morzem, romantyczny weekend we dwoje czy krótki pobyt biznesowy. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie, a my pomożemy Ci w wyborze.